Вівторок, 11.12.2018
ОМ РАЕС
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Интересы, хобби, увлечения » Спорт » Сплав по річці Стир (Шукаю однодумців!)
Сплав по річці Стир
IQmanДата: Четвер, 30.10.2008, 21:49 | Повідомлення # 1
Рядовой
Група: Пользователи
Репутація: 0
Статус: Offline
Після прочитання цієї статті я загорівся бажанням організувати сплав по ріці Стир. Чому саме Стир? Тому що маршрут доволі легкий, і піти на нього можна людям взагалі без досвіду сплаву по річках, але які мають хоч невеликий досвід пересування на весляних човнах. Крім того, завжди цікаво дослідити недосліджене, бути "першовідкривачами". Колись Стир був судноплавною річкою, але це було років із 15 тому, і я сумніваюсь, що хтось із тих часів здійснив спроби сплавитись по ньому.
Є два варіанти маршруту: Луцьк-Кузнецовськ та Кузнецовськ-Зарічне. Я ще жоден із них не проробляв, адже щоб почати роботи у цьому напрямку, мені хотілося б знати, чи є люди, у яких взагалі виникала коли-небудь подібна ідея, або люди, які згодяться на подібну авантюру, тому що люблять усе нове та незвідане.
Тому я шукаю однодумців! Від вас потрібен лише власний плавзасіб та бажання втілювати цю ідею в життя. Усю організацію я згоден узяти на себе. Читайте статтю та приєднуйтесь!

Немає кращих, є оптимальні! (с) М. Афанасенков

AngelДата: П`ятниця, 31.10.2008, 01:17 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Модераторы
Репутація: 2
))) По р.Стир уже давно сплавлялися) сама не брала участі але людей знаю.. але бажано це влітку робити бо зараз холодно!!! А ідея дійсно класна:)

Повідомлення відредагував Angel - П`ятниця, 31.10.2008, 01:31

IQmanДата: П`ятниця, 31.10.2008, 21:16 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
Angel, якщо знаєте, буду вдячний, якщо дасте мені їх контакти, або дасте посилання на цю тему.
Звісно, я не сплавлятимусь взимку, а орієнтовно в травні-червні (можна підгадати під травневі свята). Чим більше народу збереться, тим буде краще.

Немає кращих, є оптимальні! (с) М. Афанасенков

AngelДата: Неділя, 16.11.2008, 23:09 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Модераторы
Репутація: 2
IQman, Я вже говорила з людиною , яка вже з 1993 року сплавляється (р. Стир, р.Горинь, р.Черемош та ін). Можете підійти у Неділю за адресою Вараш 42 к. 104 це приміщення Національної Скаутської Організації "Пласт" Там запитаєте Сержа і поспілкуєтеся!!! Або зв*яжіться з ним за номером 80673015015

BaykerДата: Неділя, 22.02.2009, 19:26 | Повідомлення # 5
Генералиссимус
Група: Проверенные
IQman, Досить цікава стаття... дякую... а сплав дійсно цікава ідея... якщо ще зробити його спривалом типу двуденним то взагалі....
І як на мене то кінцева точка має бути в Кузнецовську...хоча с точки зору тяжкості вантажу то краще вирушати з Кузнецовська так як вкінці подорожі не треба уде харці возити biggrin

Если хочешь избежать критики ничего не делай, ничего не говори, и будь никем! (с)

Форум » Интересы, хобби, увлечения » Спорт » Сплав по річці Стир (Шукаю однодумців!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz