Субота, 23.06.2018
ОМ РАЕС
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Организация Молодежи » Комісія фізичної культури і туризму » Велодень '08
Велодень '08
BaykerДата: Вівторок, 15.04.2008, 19:09 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Проверенные
Репутація: 0
Статус: Offline
18 мая 2008 года, в 10:00, на Крещатике пройдет ежегодная акция ВЕЛОДЕНЬ. Присоединяйтесь к нам, будем очень рады, если наши ряды пополнятся, и на дорогах Киева станет немного свободней.

Пропоную якось організуватися і бути солідарними до з велолюбитилями України, Їхати в Київ не пропоную, але катнути на озеро зранку 18 числа можна булоб.

Як? Хто? - на це дивиться?

Если хочешь избежать критики ничего не делай, ничего не говори, и будь никем! (с)

AngelДата: Середа, 16.04.2008, 21:30 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Модераторы
Репутація: 2
Класно:) Я-ЗА!!! Я завжди ЗА!!! Думаю буде класно скільки б людей не зібралося! А чим більше - тим краще. На людей подивитись, себе показати biggrin

JKДата: П`ятниця, 25.04.2008, 00:31 | Повідомлення # 3
Рядовой
Група: Пользователи
smile

BaykerДата: Субота, 17.05.2008, 14:41 | Повідомлення # 4
Генералиссимус
Група: Проверенные
Так як активности немає то провелозмагання пока можна забути. А от поїхати на Біле плануємо. Так як 17 зручніше, СУБОТА, то о 9:00 виїзд від "Нашого краю". Всіх бажаючих будем раді бачити.

Додано (17.05.2008, 15:41)
---------------------------------------------
Кузнецовські велолюбителі були солідарними з Україною.
За 10 хв. на девяту я вже був біля "Нашого Краю" і вже в 9:00 думав , що нікого не буде, прошло буквально пару хвилин і почали підїзджати велоСяПеДиСтИ. 9:15 наша кількість становила 5 чоловік... небагато, але для нашого містечка і так добре. Ідея їхати на БІле озеро відразу відпала, так як небо в тій стороні було захмарене (а по прогнозу дощі). Вирішили поїхати в ліс що знаходиться за гаражами, там ще дача якогось керівництва, а далі так звана в народі "ГАРЯЧКА". По дорозі попали в невеликий дощик, який перечикали під деревами з озвучуванням різних історій і анегдотів. Накатавшись по лісовим доріжкам нашли палянку де і стали щоб відпочити і перекусити. Розпалили Багаття Angel наготовила "стіл"... а далі жарене сало, свіжі огірки і т.д.
В сьогоднішній покатушці мій велокоп'ютер показав що я проїхав першу тисячуі почав відлік другої smile
Всі хто прийняв участь в такому міні заїзді в підтримку всіх велолюбителів України отримали вело призи від ОРГАНІЗАЦІЇ МОЛОДІ.

Если хочешь избежать критики ничего не делай, ничего не говори, и будь никем! (с)

Повідомлення відредагував Bayker - Субота, 17.05.2008, 14:53

AngelДата: Неділя, 18.05.2008, 00:51 | Повідомлення # 5
Сержант
Група: Модераторы
Репутація: 2
Додано (18.05.2008, 01:51)
---------------------------------------------
Quote (Angel)
Кузнецовські велолюбителі були солідарними з Україною.
За 10 хв. на девяту я вже був біля "Нашого Краю" і вже в 9:00 думав , що нікого не буде, прошло буквально пару хвилин і почали підїзджати велоСяПеДиСтИ. 9:15 наша кількість становила 5 чоловік... небагато, але для нашого містечка і так добре. Ідея їхати на БІле озеро відразу відпала, так як небо в тій стороні було захмарене (а по прогнозу дощі). Вирішили поїхати в ліс що знаходиться за гаражами, там ще дача якогось керівництва, а далі так звана в народі "ГАРЯЧКА". По дорозі попали в невеликий дощик, який перечикали під деревами з озвучуванням різних історій і анегдотів. Накатавшись по лісовим доріжкам нашли палянку де і стали щоб відпочити і перекусити. Розпалили Багаття Angel наготовила "стіл"... а далі жарене сало, свіжі огірки і т.д.
В сьогоднішній покатушці мій велокоп'ютер показав що я проїхав першу тисячуі почав відлік другої
Всі хто прийняв участь в такому міні заїзді в підтримку всіх велолюбителів України отримали вело призи від ОРГАНІЗАЦІЇ МОЛОДІ.

Прокаталися класно)) Навіть дощ не помішав. навіть трошки освіжив. На "біле"поїдемо наступного разу, коли з погодкою буде краще, надіюся нас буде вже більше, хоча нам і так було весело:)Приєднуйтесь! Ато так на дівані все життя можна просидіти!!!

Повідомлення відредагував Angel - Неділя, 18.05.2008, 00:51

2f4yДата: Неділя, 18.05.2008, 14:51 | Повідомлення # 6
Рядовой
Група: Администраторы
Да, покатались хорошо. Одно растраивает, наш выезд ничем не отличался от десятка других покатушек. А ведь идея была устроить пробег в поддержку велодвижения всей страны. Печально, что не познакомильсь лично ни с одним "велогуру" внутреннего станционного форума, в виду их отсутствия (а разговоров было...и предложений не меньше). Короче, всем кто приехал - Жека, Сява, Ольчик, Пашка - огромный рЭспект bye мы все молодцы и красавцы. В среду - на "БО" ;-)

Форум » Организация Молодежи » Комісія фізичної культури і туризму » Велодень '08
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz