Вівторок, 11.12.2018
ОМ РАЕС
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Организация Молодежи » Комісія з профспілкового навчання » ОСНОВЫ ПЛАНИРОВАНИЯ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ
ОСНОВЫ ПЛАНИРОВАНИЯ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ
omrnppДата: Неділя, 22.02.2009, 15:33 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Администраторы
Репутація: 0
Статус: Offline
21.02.09 в г. Кузнецовск организацией молодежи ОП РАЭС был приглашен модератор Алексей Ущаповский (специалист по организации колективного мышления), и председатель ОМ ДП НАЕК «Энергоатом» Александр Хомич для проведения однодневного семинара на тему: Основы планирования деятельности.

BaykerДата: Неділя, 22.02.2009, 19:19 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
Група: Проверенные
Репутація: 0
Власне був на цьому семінарі... досить не погано провів день... навіть скужу так ...що день пройшов з якоюсь користю...
На рахунок модератора... то на початку якось я геть його не міг сприймати типу такий метод ведення семінару..., але потім якось пристусувались чи як... і все пішло чудово і цікаво...
Ще дуже позитивно згадується іра "Мисливець Бабка і Медвідь".... і назва команди опонентів "КРУЖОЧКИ" biggrin

Если хочешь избежать критики ничего не делай, ничего не говори, и будь никем! (с)

AngelДата: П`ятниця, 27.02.2009, 23:55 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Модераторы
Репутація: 2
Ну я тільки зі слів чула про семінар,відгуки позитивні) я ще завдання пробувала зробити з цього семінару.. цікаво було)))
А хто ще був на семінарі??? Які Ваші враження?? Може хтось і собі надумав у модератори податися?? чи ще якийсь семінар організувати????Розказуйте!!!

Форум » Организация Молодежи » Комісія з профспілкового навчання » ОСНОВЫ ПЛАНИРОВАНИЯ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz