Всього відповідей: 66
Головна » 2013 » Серпень » 27 » Кубок Білого озера – у команди ЦЗС
Кубок Білого озера – у команди ЦЗС
14:03

Уже вшосте на базі РОК «Біле озеро» відбувся Кубок Білого озера з пляжного футболу. Турнір проводиться з ініціативи Організації молоді ППО ВП РАЕС та за підтримки профспілкового комітету та управління соціального розвитку станції.

Участь у змаганнях, які відбулися у неділю, 25 серпня, взяли 8-м команд структурних підрозділів РАЕС.

Усі команди були розділені на дві групи (по чотири команди у кожній). У результаті, переможці груп грали за 1-ше місце в турнірі, а команди, які посіли 2-гі місця в групах, змагались за бронзу.

Отож, за підсумками гри в підгрупах, у фіналі зійшлись команда цеху забезпечуючих систем та збірна команда Організації молоді. Перемогу святкувала команда ЦЗС з рахунком 2:0. У матчі за третє місце зустрілися команди ЦТПК та ЦТАВ. Останні впевнено перемогли з рахунком 4:0.

Відтак, чемпіоном Кубку Білого озера – 2013 стала команда ЦЗС. Друге місце у збірної Організації молоді, а третє – у футболістів ЦТАВ.

Переможці та призери були нагороджені грамотами і грошовими преміїями з рук заступника голови ППО ВП РАЕС Мельничука В.В. та начальника управління соціального розвитку ВП РАЕС Переходька В.О.

Організація молоді висловлює щиру подяку адміністрації ВП РАЕС та первинній профспілковій  організації, а також персоналу РОК "Біле озеро" за допомогу в проведенні 6-го Кубку Білого озера з пляжного футболу.