Середа, 21.11.2018
ОМ РАЕС
Меню сайта
Наше опитування
Ви закохані?
Всього відповідей: 67
Головна » 2012 » Лютий » 9 » Звітно-виборна конференція висловила довіру чинному голові та Раді Організації молоді
Звітно-виборна конференція висловила довіру чинному голові та Раді Організації молоді
21:23

Звітно-виборна конференція Організації молоді первинної профспілкової організації ВП «Рівненська АЕС» пройшла 2 лютого цього року у Палаці культури ім. Лесі Українки.


Участь у конференції взяли 68 делегатів з різних підрозділів підприємства, а також запрошені гості – начальник УСР В’ячеслав Переходько, заступник голови профспілкового комітету станції Іван Мельник та голова Організації молоді ДП НАЕК «Енергоатом», працівник Хмельницької АЕС Олександр Хомич. Прикметно, що на конференції не лише заслухали звіт голови ОМ та обрали новий склад Ради молоді, а й висунули свого кандидата на посаду голови ППО ВП РАЕС. Нагадаємо, що нового голову профкому на наступні пять років оберуть під час профспілкової конференції 17 лютого. Але про все по черзі.

            Як і було заплановано, звітно-виборна конференція Організації молоді розпочала свою роботу практично без затримок о 14 годині. Мандатна комісія зареєструвала 68 делегатів. Насамперед було обрано робочі органи конференції: секретаріат, лічильну, мандатну та редакційну комісії. До президії були запрошені Вячеслав Переходько, Іван Мельник, Олександр Хомич та голова ОМ РАЕС Сергій Омелянець. Одноголосно після обговорень та розяснень затвердили порядок денний, що складався з 10-ти питань.

            Першим заслухали голову ОМ Сергія Омелянця, який відзвітувався про роботу Організації молоді за період з квітня 2010 по січень 2012 року. Варто зазначити, що Організація молоді, яка є складовою первинної профспілкової організації РАЕС, об’єднує усіх працівників станції – членів Атомпрофспілки віком до 35 років. Сьогодні на підприємстві таких налічується 2560, що складає 32 % від загальної кількості персоналу. Фінансується робота з молоддю з двох джерел: за рахунок коштів ВП РАЕС та за рахунок профспілкового комітету. Так, за словами С.Омелянця, у 2010 році Рівненська АЕС виділила за цією статтею 56 тисяч гривень із 46 запланованих, а у 2011-му – 100 тисяч із запланованих 125-ти. В тому числі, минулого року 56 тисяч гривень склали витрати на участь у міжнародних конференціях і симпозіумах і 18 тисяч – преміальні учасникам та переможцям конкурсів профмайстерності та наукових доповідей. З профкому було профінансовано 38 878 гривень.

            За звітний період Організація молоді поводила конкурси професійної майстерності серед молодих працівників різних спеціальностей та конкурси наукових доповідей. Приємно, що наші колеги зарекомендували себе з найкращого боку і на відповідних конкурсах всеукраїнського і навіть міжнародного рівня. Зокрема, у 2010-му призерами конкурсу наукових доповідей серед молоді ДП НАЕК «Енергоатом» стали Олександр Кратік і Микола Парфьонов (СНРтаПЕ), а у 2011-му – Павло Кузнєцов (ХЦ) та Олександр Пчелінцев (ЕЦ). Останній, до речі, посів друге місце і на міжнародній конференції «Молодь АЕС: безпека, наука, виробництво», що проходила у Росії наприкінці року.

            Уже традиційними заходами Організації молоді стали екологічна акція «Зелений патруль» та акція до Дня Святого Миколая «Подаруй дитині іграшку». Наша команда «Перли з Полісся» ставала переможцем і призером конкурсів КВК серед команд Атомпрофспілки, брала участь та перемагала у складі збірної «Енергоатому» у міжнародному фестивалі «Осінній максимум».

Організація молоді завжди пропагує здоровий спосіб життя та підтримує й організовує спортивні заходи, що відбуваються у нашому місті. Серед них – першість РАЕС з більярду, Кубок Білого озера з волейболу, турнір із зимової риболовлі, турнір-гра зі страйкболу, серед нововведень – чемпіонат з футзалу між командами змін цеху ТАВ блоків №3,4.

Минулого року було налагоджено співпрацю зі студентами Севастопольського університету ядерної енергії та промисловості. Наші колеги взяли участь у спільному круглому столі, що пройшов восени у Криму, а вже цього року студенти мають приїхати до Кузнецовська на конкурс наукових доповідей.

Улюбленими серед молоді Рівненської АЕС стали вечори відпочинку, які проводить ОМ. Вони зазвичай супроводжуються виступами команди КВК, веселими і дотепними конкурсами, невимушеним спілкуванням з друзями і колегами.

Усі ці заходи згуртовують молодь, сприяють професійній та особистій реалізації молодих працівників РАЕС, які, безумовно, є майбутнім нашого підприємства. Відтак делегати одноголосно постановили вважати роботу Організації молоді за звітний період задовільною.

З вітальним словом до делегатів конференції звернувся начальник управління соціального розвитку Вячеслав Переходько. Він високо оцінив молодіжний рух на РАЕС і додав: «Молодь займає активну позицію, що є зразком для наслідування». У свою чергу керівництво станції розуміє, що сьогодні виробництво електроенергії не можливе без забезпечення нормальних соціальних умов. За словами В. Переходька, на сьогоднішній день на квартирному обліку перебуває 1 167 працівників станції, в тому числі і 51 молода сімя. Окрім того, у 2012-му заплановано видати 4 позики на придбання житла на вторинному ринку. Привітав присутніх і заступник голови профкому Іван Мельник.

Далі настала черга власне виборної частини конференції, яка засвідчила довіру молодих атомників до чинного голови та Ради Організації молоді. Отож головою ОМ на п’ятирічний термін переобрали Сергія Омелянця (СІТ), його заступником – Павла Олещука (ЦТАВ), а також обрали Раду молоді у складі 15 осіб (усі вони активно працюють в Організації уже не перший рік).

Ще одним важливим питанням на порядку денному стало обговорення та затвердження проекту Програми розвитку та дій Організації молоді Атомпрофспілки на період 2012-2017 років. Цей проект розробляли впродовж кількох місяців. У перших числах жовтня 2011 року у Севастополі зібралися активісти ОМ Атомпрофспілки з різних підприємств, в тому числі і з РАЕС, які окреслили основні напрямки діяльності. Була створена робоча група, до якої увійшли і наші колеги. Остаточний варіант програми буде затверджено під час звітно-виборної конференції Організації молоді Атомпрофспілки, що пройде у Києві 23-24 лютого. Програм розвитку та дій Організації молоді Атомпрофспілки на період 2012-2017 років – це стратегічний документ, який визначає основні напрямки діяльності ОМ на найближчі 5 років, в тому числі у сфері організаційної, інформаційної, іміджевої політики тощо. Ознайомитися з проектом Програми можна на веб-сайті Організації молоді ППО ВП РАЕС http://omrnpp.at.ua.

Свого кандидата на посаду голови первинної профспілкової організації Рівненської АЕС висунула Організація молоді. Делегати конференції підтримали єдину кандидатуру, що висувалася – Сергія Омелянця –  більшістю голосів: «за» проголосували 60, утрималися – 8.  Відтак на посаду голови профкому претендуватимуть 11 кандидатів.

Загалом конференція пройшла швидко, конструктивно, без палких дискусій та несподіванок. А вже 23-24 лютого цього року наші делегати візьмуть участь у звітно-виборній конференції Ради молоді ДП НАЕК «Енергоатом» та Організації молоді Атомпрофспілки.

Іванна КОВБ

 

 

 

 

ПОСТАНОВА

звітно-виборної конференції Організації молоді первинної профспілкової організації ВП «Рівненська АЕС»

 

від 02.02.12р                                                                                                           4 ОМ-РАЕС-К-2012

м. Кузнецовськ

 

Заслухавши доповідь голови Організації молоді первинної профспілкової організації ВП «Рівненська АЕС» Омелянця С.П. про роботу Організації молоді ППО ВП РАЕС з квітня 2010 р. по січень 2012 р., зауваження і пропозиції, висловлені у процесі їх обговорення, конференція

ПОСТАНОВИЛА:

1. Роботу Організації молоді за звітний період вважати задовільною.

2. Головою Організації молоді первинної профспілкової організації ВП «Рівненська АЕС» обрати Омелянця Сергія Петровича – інженера-електроніка СІТ ВП РАЕС.

2.1. Згідно з п.5.4 Статуту Атомпрофспілки делегувати до складу профспілкового комітету первинної профспілкової організації ВП «Рівненська АЕС» новообраного голову організації молоді ППО ВП РАЕС Омелянця Сергія Петровича.

3. Заступником голови Організації молоді первинної профспілкової організації ВП «Рівненська АЕС» обрати Олещука Павла Віталійовича – чергового електрослюсаря ЦТАВ ВП РАЕС.

4. Обрати до складу Ради Організації молоді первинної профспілкової організації ВП РАЕС таких членів Організації молоді:

1. Омелянець Сергій Петрович – СІТ;

2. Радзевелюк Олександр Олександрович – ЕЦ;

3. Пасько Алла Василівна – ЮВ;

4. Олещук Павло Віталійович – ЦТАВ;

5. Кужелєва Ганна Юріївна – ЕЦ;

6. Годунок Андрій Олексійович – ЦТПК;

7. Скібчик Наталія Сергіївна – УСР;

8. Конопелько Катерина Володимирівна – ТЦ-2;

9.Гнатюк Олег Миронович – Голова ППО ВП РАЕС;

10.Опанович Оксана Анатоліївна – УОНтаОП;

11.Радзевелюк Анна Ярославівна – ХЦ;

12.Голуб Михайло Анатолійович – ЦРБ;

13.Ковб Іванна Георгіївна – УІтаЗГ;

14.Дерев'янчук Ганна Олександрівна – ХЦ;

15. Радюк Іван Ярославович – СІТ.

5. Обрати делегатами для участі в V з`їзді Організацій молоді Атомпрофспілки та Ради молоді ДП НАЕК «Енергоатом» таких працівників:

1.       Омелянець Сергій Петрович – СІТ;

2.       Радзевелюк Олександр Олександрович – ЕЦ;

3.       Пасько Алла Василівна – ЮВ;

4.       Олещук Павло Віталійович – ЦТАВ;

5.       Кужелєва Ганна Юріївна – ЕЦ;

6.       Годунок Андрій Олексійович – ЦТПК;

7.       Скібчик Наталія Сергіївна – УСР;

8.       Голуб Михайло Анатолійович – ЦРБ;

9.       Ковб Іванна Георгіївна – УІтаЗГ;

10. Радзевелюк Анна Ярославівна – ХЦ;

11. Конопелько Катерина Володимирівна – ТЦ-2.

6. Делегувати до складу Центральної ради Організації молоді Атомпрофспілки таких членів Організації молоді первинної профспілкової організації ВП РАЕС:

·         Омелянця Сергія Петровича;

·         Олещука Павла Віталійовича;

·         Кужелєву Ганну Юріївну.

7. Кандидатом до центрального комітету Атомпрофспілки висунути Омелянця Сергія Петровича – голову Організації молоді ППО ВП РАЕС.

8. Затвердити проект Програми розвитку та дій Організації молоді Атомпрофспілки на період 2012 – 2017 рр.

9. Висунути членів Ради ОМ ППО ВП РАЕС до робочих комісій профспілкового комітету ВП РАЕС:

Конопелько Катерину Володимирівну – в комісію з оздоровлення;               

Радзевелюка Олександра Олександровича – у житлово-побутову комісію;

Омелянця Сергія Петровича – у колдоговірну комісію.

8. Висунути кандидатуру Омелянця Сергія Петровича на посаду Голови ППО ВП РАЕС.

9. Доручити Раді ОМ ППО ВП РАЕС вносити зміни до положення Організації молоді ППО ВП РАЕС.

10.  Доручити делегатам V з’їзду висувати кандидатуру на голову організації молоді Атомпрофспілки та кандидатуру на голову Ради молоді ДП НАЕК Енергоатом.

 

 

Просмотров: 885 | Добавил: omrnpp | Рейтинг: 5.0/3 |
Всего комментариев: 0
Добавляти комментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Календар новин
«  Лютий 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz